• O nas

Mobihelp to sklep stworzony w 2018 roku dla klientów, przez klientów.

Dostarczamy głównie szkła hartowane, etui, ładowarki, uchwyty i kable w różnych przedziałach cenowych i zawsze dobrej jakości. Łączymy empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji.

Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza! Nasz sukces w handlu zawdzięczamy wysokim standardom. Możemy pochwalić się wieloma wyjątkowo pozytywnymi opiniami klientów. Wzorem dla nas są standardy obsługi klienta Amazon i Allegro, ale także kolegów z branży jak np. x-kom.

Pasja motywuje nas do pracy. Uwielbiamy telefony i wszystkie ich możliwości. Każdego dnia odkrywamy dla Ciebie najlepsze produkty do telefonów z całego świata!

Obsługujemy firmy dostarczając pełną obsługę urządzeń GSM od zakupu poprzez pierwsze uruchomienie, instalację aplikacji, naklejenie szkła, zapewnienie wszelkich dodatkowych akcesoriów, zarządzanie flotą urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, regenerację przy zmianie użytkownika i odkup urządzenia.