• Koszty dostawy

Koszty dostawy

Koszt transportu zawsze określany jest już z poziomu produktu. Koszty oraz metody dostawy wyświetlają się nad ceną towaru, pod logiem producenta. W koszyku podczas wybierania metod płatności dostępne są one poniżej rubryki z wyborem sposobu płatności, w sekcji „Dane do wysyłki”. W niektórych sytuacjach przesyłka jest darmowa – sytuacje te są określone w karcie produktu, bądź w regulaminie kodu rabatowego. W przypadku gdy jeden z produktów posiada opcję darmowej dostawy, automatycznie zamówienie zostanie zrealizowane bez dodatkowych kosztów transportu. W przypadku złego sumowania kosztów pracownicy poprawią błędy podczas procedury potwierdzenia zamówienia.

Opcje przesyłki oraz przewidywany czas dostawy

W trosce o największą wygodę oraz bezpieczeństwo Państwa zakupów, sklep mobihelp.pl oferuje wiele sposobów dostarczania zamówień, tak by sprostać wszelkim oczekiwaniom. Każdy produkt zostaje zapakowany dokładnie i solidnie w celu uniknięcia ewentualnej usterki w trakcie transportu.

Cennik

W przypadku zamówień, których wartość przekracza 300 złotych, każda opcja dostawy jest darmowa. W innych okolicznościach ceny prezentują się następująco:

-Poczta Polska - od 7,80 zł

-Paczkomat - 12 zł

-Paczkomat (pobranie)- 14,50 zł

-Kurier InPost - 13 zł

-Kurier(pobranie) InPost - 15 zł

-Kurier DPD - 15 zł

-Kurier(pobranie) DPD - 17,50 zł

-Kurier DPD - 16,50 zł

-Kurier(pobranie) DPD - 20 zł

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny